"Zelfs zonder BH heb ik mooie borsten!"
Marianne
Voor- en na foto’s
Behandelend arts: drs. Koopmann
Methode: Dual Plane
Mijn ervaring
Intake
Marianne gaat in het tv programma Gewoon Mooier samen met Vivian Slingerland langs bij plastisch chirurg dr. Koopmann om te kijken of een borstvergroting mogelijk is. Omdat Marianne al een mooie borstvorm van zichzelf heeft kan dokter Koopmann hier een hele fraaie borst van maken.
Operatie
Dokter Koopmann maakt gebruik van de Dual Plane methode. Dat betekent dat het implantaat half onder de borstspier wordt geplaatst. Deze methode wordt met name toegepast bij dames met weinig borstklier en vrijwel geen borstvorming en een zeer dunne huid. Door deze methode is de overgang aan de bovenzijde van de borst veel natuurlijker en is het implantaat minder zichtbaar.
Resultaat
Marianne is heel blij met het eindresultaat. Ze hoeft zich niet meer druk te maken over kleding of BH vullingen. “Ik heb zelfs mooie borsten als ik geen BH aan heb, dus dat is super.”